ps
23

Taekwondo klub Imotski osvojio 6 medalja u Mariboru i Lekeniku

???????????????????????????????Taekwondo klub Imotski, s kadetskom ekipom, protekli vikend nastupio je na dva turnira u slovenskom gradu Mariboru na 8. Big Fox cup-u gdje su nastupali klubovi iz 8 država. Tkd Imotski nastupio je sa tri natjecatelja. Luka Bekavac u kategoriji do 49 kg, Matej Božinović Karauz u kategoriji +65 kg  i Matija Ujević u kategoriji do 52 kg koji su osvojili brončane medalje. Turnir je održan u dvorani Ljudski Vrt u odličnoj organizaciji  domaćina KBK Maribor.

taekwondo imotski

Istog dana na turniru u Lekeniku, tkd Imotski nastupio je s tri natjecatelja. Katarina Buljan u kategoriji do 59 kg osvojila je prvo mjesto te je proglašena najboljom kadetkinjom turnira, dok su bronce osvojili  Ivan Šitum u kategoriji do 49 kg i Barbara Mršić do 59 kilograma.  Na oba turnira naš klub odlično je ugošćen od strane domaćina.