Rezultati i raspored 17. Memorijalnog malonogometnog turnira “Ivan Šabić Zekić”, Zmijavci 2015.

malonogometni turnir zmijavciSKUPINA A

  1. Ulica Majke Tereze, Zmijavci     3 3 0 0   25:04   9   bod.
  2. Kolo sreće    3 2 0 1   08:10   6
  3. Satarluk, Podosoje    3 1 0 2   12:13   3
  4. KHS Delux    3 0 0 3   04:20   0

 

Satarluk – Kolo sreće                                                           3:4

Satarluk, Podosoje– KHS Delux                                        6:2

Ulica Majke Tereze Zmijavci – Kolo sreće                        6:1

Ulica Majke Tereze, Zmijavci – KHS Delux                    11:1

Kolo sreće – KHS Delux                                                      3:1

Satarluk, Podosoje – Ul. M. Tereze, Zm.                         2:8

 

SKUPINA B
01.Europrodukt Stari dom Ivkošić          2   2   0   0   12:02   6   bod.

02.NK Croatia veterani                              2   1   0   1   07:06   3

03.ŠD Podbabalje Gornje                          2   0   0   2   01:13   0

 

ŠD Podbabalje Gornje – NK Croatia veterani                           1:6

Europrodukt St. d. I. – ŠD Podbabalje G.                                   7:1
Europrodukt Stari dom Ivkošić – NK Croatia veterani 5:1

 

SKUPINA C

  1. Župa svete Ane, Poljica   3 3 0 0   10:03   9   bod.
  2. Mladež HSS-a   3 2 0 1   09:06   6
  3. In vino veritas, Zmijavci   3 1 0 2   07:10   3
  4. Patak, Runović  3 0 0 3   08:15   0

 

In vino veritas, Zmijavci –  Župa svete Ane, Poljica                            0:2

In vino veritas, Z. – Mladež HSS-a                                                           1:4

Mladež HSS-a – Patak, Runović                                                              4:2

Patak, Runović – Župa svete Ane, Poljica                                               2:5

In vino veritas, Zmijavci – Patak, Runović                                            6:4

Mladež HSS-a – Župa svete Ane, Poljica                                                 1:3

 

SKUPINA D

  1. Daorsi     2 2  0  0   12:02   6   bod.
  2. Nesvrstani PL Gradnja   2 1 0  1   07:12   0
  3. CB Roby Grey   2 0 0  2   07:10   0

 

Daorsi – CB Roby Grey                                                      4:3

Daorsi – Nesvrstani PL Gradnja                                      8:1

Nesvrstani PL Gradnja – CB Roby Grey                        6:4

 

RAZIGRAVANJE:

GORNJI DIO ŽDRIJEBA
A1 – POBJEDNIK D2-B3
B1 -C2
DONJI DIO ŽDRIJEBA
C1 – POBJEDNIK B2-D3
D1 – A2

 

GORNJI DIO ŽDRIJEBA
Ulica Majke Tereze, Zmijavci – Nesvrstani PL Gradnja
Europrodukt  Stari dom Ivkošić – Mladež HSS-a

 

DONJI DIO ŽDRIJEBA
Župa svete Ane, Poljica – NK Croatia veterani
Daorsi – Kolo sreće

 

REZULTATI I RASPORED:

09.07.2015. ČETVRTAK

21:30h Satarluk – Kolo sreće                                                                  3:4

22:45h Daorsi – CB Roby Grey                                                               4:3

 

10.07.2015. PETAK, SLOBODAN DAN

 

11.07.2015. SUBOTA

21:30h ŠD Podbabalje Gornje – NK Croatia veterani              1:6

22:30h In vino veritas, Zmijavci –  Župa svete Ane, Poljica   0:2

 

12.07.2015. NEDJELJA

22:15h Daorsi – Nesvrstani PL Gradnja                                                 8:1

 

13.07.2015. PONEDJELJAK

21:00h Europrodukt Stari dom Ivkošić – ŠD Podbabalje G.           7:1

22:00h Satarluk – KHS Delux                                                              6:2

23:00h In vino veritas, Zmijavci – Mladež HSS-a                             1:4

 

14.07.2015. UTORAK

20:45h Mladež HSS-a – Patak, Runović                                               4:2

21:45h Ulica Majke Tereze Zmijavci – Kolo sreće                                6:1
15.07.2015. SRIJEDA

20:30h Ulica Majke Tereze Zmijavci – KHS Delux                           11:1

21:30h Europrodukt Stari dom Ivkošić – NK Croatia veterani        5:1

22:30h Patak, Runović – Župa svete Ane, Poljica                               2:4

 

16.07.2015. ČETVRTAK – NE IGRA SE, BLAGDAN GOSPE OD KARMELA

17.07.2015. PETAK
20:30h In vino veritas, Zmijavci – Patak, Runović                               6:4

22:00h Kolo sreće – KHS Delux                                                                3:1

23:00h Mladež HSS-a – Župa svete Ane, Poljica                                    1:3

 

 

18.07.2015. SUBOTA

21:30h Nesvrstani PL Gradnja – CB Roby Grey                                    6:4

19.07.2015. NEDJELJA

21:00h Nesvrstani PL Gradnja – ŠD Podbablje           (doigr.)           6:2

22:00h Satarluk – Ulica Majke Tereze Zmijavci                                   2:8

23:00h NK Croatia vetrerani – CB Roby Grey              (doigr.)           6:1

 

20.07.2015. PONEDJELJAK       ČETVRTFINALE

21:15h Daorsi – Kolo sreće                                                                                  (F)

22:15h Europrodukt  Stari dom Ivkošić – Mladež HSS-a                    (G)

 

21.07.2015. UTORAK                               ČETVRTFINALE

21:15h Župa svete Ane, Poljica – NK Croatia veterani                       (H)

22:15h Ulica Majke Tereze, Zmijavci – Nesvrstani PL Gradnja          (I)

 

22.07.2015. SRIJEDA                               POLUFINALE

21:15h POBJEDNICI F-H

22:15h POBJEDNICI G-I

23.07.2015. ČETVRTAK              SLOBODAN DAN

 

24.07.2015. PETAK

21:15h UTAKMICA ZA 3. MJESTO

22:15h FINALE

 

TERMINI UTAKMICA BITI ĆE POTVRĐENI POZIVOM ILI SMS PORUKOM VODITELJIMA EKIPA OD STRANE VODITELJA NATJECANJA. TAKOĐER INFORMACIJE SU I NA FACEBOOK STRANICI 17. MNT „IVAN ŠABIĆ ZEKIĆ“, ZMIJAVCI 2015.

 

SVIM SUDIONICIMA I POSJETITELJIMA ŽELIMO UGODAN BORAVAK NA TURNIRU TE FER I SPORTSKO NADMETANJE.

 

VODITELJ TURNIRA: JOSIP PULJIZ (091-5257789)

 

Zadnja promjena PONEDJELJAK, 20.07.2015. u 10:15h

 

 

 

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com