Prosvjed roditelja iz Slivna oko prijevoza učenika

tomislav đonlićRoditelji djece osnovne škole iz Slivna protestirali su kod pročelnika za prosvjetu naše županije Tomislava Đonlića oko nepoštivanja ugovora kojeg je potpisala Županija u vezi s prijevozom učenika spomenute škole. Prijevoznik  ostavlja učenike da pješače i do dva kilometra jer ih neće po ugovoru dovesti do njihovih kuća. Roditelji razmišljaju o potpisivanju peticije protiv ovakvog postupka.

Vlasnik autoprijevozničke firme koja je zadužena za prijevoz djece, Ante Lendić, izjavio je kako on u ugovoru sa županijom ima djecu prevesti od škole do autobusne stanice te djeca  moraju pješačiti  samo 400 metara do svoje kuće.

Očito, nakon objave  ove vijesti na našim stranicama, intervencija je i pročelništva za prosvjetu naše županije koja će tim učenicima ipak osigurati prijevoz do njihovih kuća.

Print Friendly, PDF & Email
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com