Taekwondo klub “Imotski” osvojio 11 medalja na Mostar Open-u

tkd imotski 2Protekli vikend Taekwondo klub „Imotski“ nastupio je na Međunarodnom taekwondo turniru „Mostar Open“. Domaćin i organizator turnira bio je T.K. “Crostar Mostar“. Turnir je okupio 29 klubova s gotovo 400 natjecatelja iz 4 zemlje.

tkd imotski 1Naš klub nastupio je s 14 natjecatelja te zauzeo 9. mjesto u ukupnom poretku klubova. U poretku vrtićanaca bio je na diobi trećeg mjesta s Fortecom (Korčula).  Najbolji natjecatelji u redovima T.K. „Imotski“ bili su  Mijo Zdilar i Josip Katanušić  koji su osvojili zlatne medalje u svojim kategorijama. Blizu zlata bile su i srebrne  Lea Grbešić te Ana Marija Sušić.

tkd imotskiBrončane medalje osvojili su Ivan Parlov, Milan Parlov, Marko Grbešić, Martina Milardović, Eva Zdilar, Luka Bekavac, Matija Ujević.  Već idući vikend  mlađi kadeti i kadeti Taekwondo kluba „Imotski“ putuju u Split na Kup Marjana.