Proložac: Kontrolno okupljanje regionalne ženske rukometne selekcije JUG

U Gradskoj dvorani u Prološcu sutra se organizira okupljanje regionalne selekcije rukometašica godište 2000./2001. i 2002./2003. koje će krajem sezone otići na završnicu regionalnog prvenstva države kao predstavnik naše regije.

U interesu klubova i igračica osobno je pojaviti se na okupljanju radi što boljeg praćenja od strane trenera HRS-a i kvalitetnog selektiranja za predstojeće nacionalne selekcije. Nazočit će i instruktorica za ženski rukomet Lidija Bojić – Čaćić koja će sudjelovati u radu i evaluaciji perspektivnih rukometašica.

Ovom prigodom skraćen je popis na 21. igračicu za svako godište kako bi se formirale  3 postave sa po sedam igračica po pozicijama. Pozvane su sljedeće igračice:

 

Godište 2000./2001.

R.br. Ime i prezime Pozicija Klub
1 Mija JURČIĆ Vratar Hoteli Makarska
2 Paulina PAVKOVIĆ „ „ Trogirka
3 Petra MARINOVIĆ „ „ Dalmatinka
4 Ana LOVRIĆ Desno krilo (ljevak) Petason Vranjic
5 Gabriela MARAS „ „  (ljevak) Sinj
6 Ema BARBIR „ „ (ljevak) Dalmatinka
7 Marina NUIĆ Lijevo krilo Trogir
8 Ana PLAZIBAT „ „ Trilj Pršut Voštane
9 Anamarija KONDŽA „ „ Sinj
10 Nikolina LACO Kružna napadačica Sinj
11 Ana VRBICA „ „  ŽRK Dubrovnik
12 Marijeta ALAGIĆ „ „ Hoteli Makarska
13 Sara SABLJIĆ Lijevi vanjski Split 2010
14 Hanna MATIJAŠEVIĆ Sinj
15 Helena BANOVIĆ Orkan
16 Nora STRMEČKI Srednji vanjski Marina Kaštela
17 Andrea SESAR „ „ Trogirka
18 Klara RUBIĆ „ „ Split 2010
19 Lea LIJIĆ Desni vanjski (ljevak) Marina Kaštela
20 Marta MIŠKOVIĆ „ „  (ljevak) Hoteli Makarska
21 Josipa UGRINA „ „ Trogirka
22
23
24
25

 

Pričuvne igračice dolaze u slučaju naknadnog poziva od strane trenera :

1. Katja BLAJIĆ vratar Split 2010
2. Ana DAMJANOVIĆ Desno krilo (ljevak) Trogirka
3.
4. Tea RUDELJ Srednji vanjski Hoteli Makarska
5. Lucija LAUŠIĆ „ „ Orkan
6. Marina KARANUŠIĆ „ „ Marina Kaštela

 


Godište 2002./2003.

R.br. Ime i prezime Pozicija Klub
1 Mia ĐUVELEK Vratar Hoteli Makarska
2 Sara MRKONJIĆ „ „ Petason Vranjic
3 Gabriela KRIŽANOVIĆ „ „ Sinj
4 Ana ĆOSIĆ-DAGAN „ „ Trilj  Pršut Voštane
5 Ana ZORICA Desno krilo (ljevak) Sinj
6 Antonija CVITKOVIĆ „ „ (ljevak) Jerkovac
7 Ana LUKAČ „ „ Trogirka
8 Ilijana BODROŽIĆ Lijevo krilo Petason Vranjic
9 Magdalena ŠKARIČIĆ „ „ Vranjic Petason
10 Anamarija POGAČIĆ „ „ Trilj Pršut Voštane
11 Karmen PAŠTAR Kružna napadačica Sinj
12 Marija BANOVIĆ „ „ Orkan
13 Hana VELAGIĆ „ „ Petason Vranjic
14 Ana BULJAN Lijevi vanjski Petason Vranjic
15 Anja MACAN „ „ Sinj
16 Ana BUDIĆ „ „ Orkan
17 Anđela MALOČA Srednji vanjski Petason Vranjic
18 Stela BEŠLJIĆ „ „ Sinj
19 Nina JURIČIĆ „ „ Hoteli Makarska
20 Maja BILANDŽIĆ Desni vanjski (ljevak) Sinj
21 Klara KALAJŽIĆ „ „ Split 2010
22 Nina BOBAN „ „ Sinj
23
24
25

 

Pričuvne igračice dolaze u slučaju naknadnog poziva od strane trenera :

1. Monika VUJEVIĆ Vratar Sinj
2. Sara VRDOLJAK COLO Desno krilo Trilj Pršut Voštane
3. Anđela ROMIĆ Lijevo krilo Split 2010
4. Mirka VUČIĆ Kružna napadačica Cetina
5. Mila TONKOVIĆ Lijevi vanjski Split 2010
6. Ana TENŽERA Desni vanjski (ljevak) Cetina
7. Ivana BEGIĆ Srednji vanjski Jerkovac
9.
10.

 

 

 

Stručno vodstvo :

  1. Ante Burger koordinator, trener
  2. Ljilja Borozan, trener

 

Dolazak i mjesto okupljanja :

– Gradska dvorana PROLOŽAC, SRIJEDA,  23.03.2016. u  10.00.h (doći petnaest minuta ranije)

– Završetak treninga za godište 2000./2001. u 12.00.h, završetak treninga za godište 2002./2003. u 14.00.h

Napomena :

– Svaka igračica  dužna je ponijeti loptu i zdravstvenu iskaznicu.

 

Važno :

–  Sve igračice ili klubovi/treneri moraju potvrditi svoj dolazak  SMS porukom na broj 098 833 013 (Ante Burger ), 098 603 030 (Ljilja Borozan) do 21.03.2016., ili ga otkazati iz opravdanih razloga kako bi mogli pozvati rezervne igračice. Ukoliko ne prijavite dolazak biti će pozvane igračice sa rezervnog popisa.

 

Print Friendly, PDF & Email

Prikaži komentare

Još nema komentara

Komentiraj

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com