Razdvaja se OŠ “Stjepan Radić”

Osnovna škola Stjepan Radić iz Imotskog najveća osnovna škola u našoj županiji i treća po broju učenika u Hrvatskoj,uskoro će se razdvojiti na dvije škole.

-Da sve je već u proceduri i samo se čeka županijska skupština na kojoj bi se dao prijedlog za razdvajanje i mislim da ćemo uskoro u Imotsom imati dvije osnovne škole, izjavio nam je pročelnik za prosvjetu naše županije Tomislav Đonlić.

I pored razdvajanja ,obje buduće škole imati će svaka više od 500 učenika što će ih svrstavati  također među  veće  osnovne škole.Istina,razdvajanjem škola doći će i do  određenih kadrovskih premještanja,ali je moguće,kako doznajeo, i otvaranja nekoliko novih radnih mjesta..

Print Friendly, PDF & Email

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com