Hitna medicina Imotski dobila novo sanitetsko vozilo

Dr. Leo Lujetić ravnatelj županijske Hitne medicine, uručio je u utorak ključeve novog sanitetskog vozila voditelju hitne medicine Imotski dr.Vladi Delipetru.Jedan je to od osam vrijednih sanitetskih automobila koje je kupila naša županija i koji su odmah ušli u sustav jedinica hite medicine diljem naše županije..

Automobil je vrijedan oko 550 tisuća kuna i oipremljen je najsuvremenijim uređajima za brzu reanimaciju i pružanje prve pomoći bolesnicima i unesrećenima.S ovim automobilom vozni park Hitne medicine u Imotskom sada je u potpunosti ekipiran i moderniziran.

SONY DSC
Print Friendly, PDF & Email

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com