Općina Zmijavci pokrenula projekt brzog interneta za šire područje Imotske krajine

Općina Zmijavci krenula je u vrlo zahtjevan projekt i to kao nositelj poslova za svoju općinu, grad Imotski te sve ostale naše općine i grad Vrgorac.

-Radi se o projektu pristupu širokopojasnom internetu,gdje bi koristili sredstva iz fondova Europske unije,tako da bi sve naše jedinice lokalne samouprave i grad Vrgorac možda i do kraja ove godine bili pokriveni vrlo brzom vezom interneta,što će umnogome koristiti svim žiteljima,ali i brojnim gostima i turistima kojih je svake godine sve veći broj ne samo u našoj općini.Upravo za taj posao raspisali smo natječaj za prijem na određeno vrijeme jednu stručnu osobu koja će raditi isključivo na tom projektu,ali i na nizu drugih projekata,preko kojih se mogu dobiti sredstva iz EU fondova, istaknuo je načelnik općine Zmijavci Miroslav Karoglan.

Print Friendly, PDF & Email

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com