44

Učenici Obrtničko-industrijske škole Imotski otputovali na stručno osposobljavanje u Portugal

U nedjelju,je u Portugalski  turistički grad Evoru,otputovala grupa od 12  učenika i dva profesora naše Industrijsko obrtničke škole.Oni će tamo ostati na jednomjesečnom stručnom osposobljavanju.

-Ovo je projekt mobilnosti u sklopu programa Erasmus+.,gdje će naši učenici,ali i mi njihovi profesori steći nova iskustva,vidjeti kako se radi u njihovom obrazovnom sustavu.Ovakvi kontakti i suradnja sa školama  po Europi  za naše učenike nisu  novost,jer smo i do sada sudjelovali  u slični projektima, no svako novo iskustvo dobro će doći, riječi su prof.Zorice Kujundžić.

Print Friendly, PDF & Email

Prikaži komentare

Još nema komentara

Komentiraj

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com