Djeca veterana i dragovoljaca Domovinskog rata dobila prijenosna računala

Vodstvo Udruge dragovoljaca i veterana Domovinskog rata RH,organizirala je u Zagrebu prigodni prijem za svoje članove,te je tom prilikom za djecu veterana dragovoljaca  osigurano od sponzora i 80 prijenosnih računala.Udruga naše županije,tako je dobila četiri  laptopa,a od toga su dva došla u ruke djeci naših veterana.

-Drago nam je da su organizatori,a posebno donatorica Vesna Škare Ožbolt prepoznala rad naše udruge ,pa su tako dvoje djece naših veterana dragovoljaca dobili prijenosna računala.Slične akcije, kako su nam istaknuli u Zagrebu i ubuduće će se organizirati, riječi su Vinka Tolića predsjednika Udruge veterana i dragovoljaca Domovinskog rata Imotske krajine,koji je zajedno s djecom iz Imotske krajine bio na dodjeli računala.

Print Friendly, PDF & Email

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com