Golubovi ponovno dolepršali na Glazbenu školu

Poznati golubovi na Glazbenoj školi fra Ivan Glibotić,instalacija i rad poznatog umjetnika Vaska LIpovca ponovno su dolepršali na svoje mjesto sa istočne strane škole.

-Rekonstrukcijom istočnog pročelja škole morali smo ih demontirati urediti, obojati baš onako kako je i Lipovac osmislio,pa sada opet lebde i daju lijepu sliku naše škole,izjavio nam je ravnatelj prof.Ivan Glibota ,

Spomenimo da je sada i sam ulaz u školu sa kamenom,te sa lijepom željeznom ogradom i cvijećem,upravo primjeran instituciji gdje se odgajaju naši učenici.Kojom srećom da se primjerom Glazbene škole povedu i druge škole u gradu Imotskom.

Print Friendly, PDF & Email

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com