1
675

7 zlatnih medalja za Imotski Taekwondo na 2 natjecanja

Proteklog vikenda Taekwondo klub Imotski nastupio je na Otvorenom Čapljina Kupu te na Lekenik Openu.

Na turniru u Čapljini čiji je domaćin bio T.K. Čapljina i Federalni savez BiH naš klub nastupio je s pet natjecatelja u kategoriji mlađih kadeta, koji su imali odličan dan. Tako je četvero natjecatelja osvojilo prva mjesta u svojim kategorijama, te su osvojili 2. mjesto u ukupnom poretku klubova. Zlato su osvojili Andrej Perić -36 kg, Antonija Maršić -33 kg, Milan Parlov -47kg i Ela Gudelj -36 kg dok se srebrom okitila Natali Tadić -33 kg. Također Andrej Perić i Antonija Maršić najbolji su mlađi kadet i kadetkinja natjecanja.

Drugo natjecanje na kojem su nastupili naši natjecatelji bilo je u Sisačko- moslavačkoj županiji u Lekeniku, natjecanje se održava u sklopu obilježavanja dana Općine i njezinog zaštitnika Sv. Jurja. Naš klub nastupio je u konkurenciji kadeta te su i oni napravili kvalitetan rezultat. Tako su zlato osvojile kadetkinje Anđela Brnas i Lucija Grančić , te Dijana Mršić . Dok su srebrne bile Maja Vidak i Eva Zdilar, a brončani Milan Vujević. Također i s ovog natjecanja članovi Taekwondo kluba Imotski vratili su se s peharom, odnosno s 3. mjestom u ukupnom poretku.

dav

Prikaži komentare

Još nema komentara

Komentiraj

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com