1
350

Dvije medalje s turnira nacionalne rang liste za Taekwondo Imotski

U subotu 05.05.2018, u Otočcu u organizaciji TK Gacka održao se „17.Gacka Open 2018“. Na natjecanju su nastupili natjecatelji iz 34 kluba iz Hrvatske i BiH. Turnir je ujedno bio i bodovno natjecanje za nacionalnu kadetski rang listu.

TK Imotski predstavljali su Mijo Zdilar, Klara Tolić i Marko Grbešić. Najbolji među Imoćanima bio je Mijo Zdilar koji je osvojio zlatnu medalju i nakon ovog turnira zauzima drugo mjesto na nacionalnoj rang listi u kategoriji -65kg. Klara Tolić u kadetskoj kategoriji -59kg osvojila je brončanu medalju, dok je Marko Grbešić nakon pobjede nad predstavnikom Marjana u prvom kolu, zaustavljen u sljedećoj borbi protiv drugog nositelja kategorije.

Već sljedećeg vikenda natjecatelji kluba putuju u Zagreb na Susedgrad sokol Pokal, nakon čega najbolje kadete očekuje nastup na Dalmacija Kupu, kriterijskom natjecanju za kadetsku reprezentaciju Hrvatske.