Europski dan jezika u OŠ “Josip Vergilij Perić”

Sutra, (srijeda, 26.rujna 2018.), obilježava se Europski dan jezika u OŠ „Josip Vergilij Perić“ u Imotskom. Do sada smo Europski dan jezika tradicionalno obilježavali prigodnom priredbom, a ove godine učenici naše škole zajedno s učiteljima stranih jezika i hrvatskog jezika sudjeluju u pripremi jela tipičnih za određeno govorno područje. U našoj školi, uz materinji jezik, uče se engleski, talijanski, njemački i francuski jezik pa tako imate priliku degustirati muffine, brownies, američke palačinke, pitu od jabuka, cheesecake, koji su tipični za zemlje engleskog govornog područja, zatim talijanska jela kao što su tiramisu i panna cotta, njemačke vafle, francuske palačinke, a na stolu će se naći i pokoji hrvatski specijalitet. Pripremljena jela bit će izložena ispred škole (u slučaju lošeg vremena, u predvorju škole). Pozivamo građane da dođu na našu manifestaciju od 10.30 do 13 sati te da podupru rad vrijednih ručica naših učenika i njihovih roditelja, razgledaju i zaslade nepce. Ukoliko netko želi ostaviti dobrovoljni prilog, prikupljeni novac će biti doniran potrebitim učenicima naše škole.

Veselimo se zajedničkom druženju,

djelatnici i učenici OŠ „Josip Vergilij Perić“

Print Friendly, PDF & Email

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com