Rezultati nogometnih utakmica

U sklopu sedmog kola Treće hrvatske nogometne lige Jug, Croatia je pobijedila ekipu Zagore rezultatom 1:0, jedini pogodak postigao je Knežević u 42. minuti. NK Kamen je također u ovom kolu osvojio tri boda pobijedivši Hrvace rezultatom 2:0. Stijelci su bili Kilić u 21. i Vuksan u 90. minuti.

NK Imotski izgubio je na gostovanju kod Neretvanca rezultatom 3:0. Dva gola Stanislava Vasilja i jedan Ante Babića za sigurnih 3:0. U redovima Nogometnog kluba Imotski istaknuo se bivši vratar Neretvanca Josip Ljubičić koji je svojim obranama spriječio da rezultat ne bude još izraženiji. Novom pobjedom momčad Damira Vučića je učvrstila drugo mjesto te im sada slijedi veliki derbi u Sinju protiv Junaka koji ima stopostotni učinak. Novim porazom i nove brige za trenera Radeljića, nikako da se maknu s dna. Sljedeće kolo im stiže Neretva.Ovim porazom Imotski je na 13. mjestu sa samo 5 bodova.

U šestom kolu Prve županijske nogometne lige oba naša predstavnika nisu osvojila bodove. Mladost je izgubila od Goška rezultatom 4:1, a Vinjani  od Tučepa rezultatom 5:0.

U Drugoj županijskoj nogometnoj ligi Mračaj je pobijedio Vrliku rezultatom 2:1.