Članovi Taekwondo kluba Imotski proteklog vikenda nastupili su na Omiš Openu. TK Imotski nastupio je s 23 natjecatelja koji su ostvarili odlične rezultate, sedam prvih mjesta, pet drugih te pet trećih mjesta. Ujedno je TK Imotski u ukupnom poretku klubova zauzeo treće mjesto.
Zlato za TK Imotski osvojili su Josip Katanušić, Gabrijela Maras, Milan Vujević, Meri Tonković, Mijo Zdilar, Gabrijela Jerković, Petra Rebić i Ana Kukavica. Srebro su osvojili Petra Gudelj, Anamarija Sušić, Sara Tolić, Magdalena Šitum i Anđela Brnas, a broncu Milan Parlov, Natali Tadić, Ankica Patrlj, Marko Katanušić i Eva Zdilar.
Osim trećeg mjesta u ukupnom poretku klubova, Imotski klub zauzeo je prvo mjesto u poretku kadeta i kadetkinja, te treće mjesto u ekipnom poretku mlađih kadeta i kadetkinja.
Organizator turnira bio je TK Gusar, a natjecanje se održalo u novoj gradskoj sportskoj dvorani „Ribnjak“.
Još nema komentara