Vrijedna donacija tehničke opreme učenicima Industrijsko obrtničke škole u Imotskom

Učenicima  Industrijsko obrtničke škole u Imotskom pristigla je vrijedna donacija jedne ugledne njemačke firme preko njihovog predstavništva u Splitu.Radi se o  tehničkim napravama za obuku mladih automehaničara i autoelektričara vrijednoj 80 tisuća kuna. Suradnja nađe škole i ovih firmi uspostavila se uz pomoć saborske zastupnice Dragice Roščić i naše županije,te gospodina Borisa Vrdoljaka. I ovim putem naša iskrena zahvala na donaciji, riječi su prof.Nedjeljka Biočića ravnatelja naše škole.

Konkretno ovom donacijom želimo pomoći naobrazbi naših učenika u samim njihovim radionicama u školi,kako ne bi trebali ići negdje vani i vršiti obveznu praksu. Odabrali smo školu u Imotskom zbog njihovog izvrsnog rada,ali i da potpomognemo kvalitetu znanja budućih automehaničara i autoelektričara. Ovo je inače  prva donacija u Hrvatskoj, riječi su Anđele Katavić, predstavnice firme koja je predala donaciju.

 

Print Friendly, PDF & Email

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com