Izložena najduža Božićno-novogodišnja čestitka u Imotskom

Pedblagdansko je vrijeme i sve naše škole,na području Imotske krajine dobile su Božićne i Novogodišnje ozračje. Izraženo je u prvom redu lijepim aranžiranjem pročelja,ali i unutašnjosti škola,kao i razreda.U pravom lijepom moru svakakvih aranžiranih uradaka izdvojili smo i najveću Božićno-novogodišnju čestitku,dugu ni više,ni manje nego 12,5 metara.Nalazi se u osnovnoj školi Josip Vergilije Perić.-

-Naša škola ponosni je “vlasnik” najduže čestitke u našemu gradu.Duga je čak 12,5 metara,a postavljena je pomoću konopa od vrha,do dna  zgrade..Autotrica čestitke je prof.Ivana Petričević,.Pomagač u izradi ukrasa bio je naš domar Ante Divić,koji je uvijek svima nama desna ruka,  piše na internetskim stranicama škole.Svakako čestitke i prof Ivani,ali i domaru Anti.Uistinu lijepa čestitka na kojoj piše SRETAN BOŽIĆ I NOVA GODINA!

Print Friendly, PDF & Email

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com