Novi projekti učenika Obrtničko – industrijske škole u Imotskom

Učenici Obrtničko industrijske škole iz Imotskog do sada su proveli čak dvanaest  projekata edukacije svojih učenika po Europi vrijednih oko 300 tisuća Eura kroz program Erasmus plus. Ciljevi projekata su poboljšanje njihovih stručnih kompetencija,kako bi izišli kompletniji na tržište rada,ne samo kod nas već i u Europi.Učenici naše škole s međunarodno priznatim dokumentima moći će nesmetano naći posao u bilo kojoj državi članici Europske unije.Do sada su bili na edukaciji,baš kao i njihovi nastavnici u Portugalu, Irskoj, Njemačkoj i Italiji. Za ožujak  i travanj naša škola priprema nove projekte Erasmus plusa sa školama partnerima iz Vrgorca i Makarske. Ukupno je uključeno 32 učenika koji će ići na usavršavanje u Portugal, Italiju i Španjolsku.

Print Friendly, PDF & Email

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com