AUDIO: dr. Vice Čikeš o poboljšanim uvjetima zdravstvene zaštite na području Imotske krajine

Promjene u imotskom zdravstvu su već počele i sve one vode ka boljoj zdravstvenoj skrbi za sve naše sugrađane.To je zahvaliti predanom i temeljitom radu kako nas u Imotskom,tako i naše županije,ali i Ministarstva zdravstva.Ovdje apostrofiram i dva imena koji su se itekako istaknuli u tome.Riječ je o gospođi Dijani Luetić pročelnici za zdravstvo naše županije,te ministru dr.Milanu Kujundžiću,izjavio je u emisiji  Srijedom aktualno dr.Vice Čikeš koordinator cijelog projekta, te istaknuo osam točaka koje sve ovo potvrđuju.

To su izgradnja parkirališta za nešto više od 60 automobila s južne strane našega Doma zdravlja, zatim otvaranje novih i uređenih ordinacija za pedijatricu i internistu,nove specijalizacije za internistu i oftamologa,skoro otvaranje stacionara za palijativnu skrb,skori dolazak trećega pedijatra,povratak sa specijalizacije dr.Nike Grabovac,  skori početak rada drugog inženjera radiologije,te uređenje prostora primarne zdravstvene zaštite.

U prilogu poslušajte cijeli razgovor u emisiji Srijedom aktualno.

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com