SONY DSC

Polumaraton “Tri crkve – tri jezera”

Zavičajna eko udruga Ričice,potom Atletski klub Imotski,te zavičajna udruga “Bušanje”u pripremi su organizacije  prvog polumaratona pod nazivom “Tri crkve,tri jezera”u čast blagdana svetoga Ivana Krstitelja zaštitnika župe Ričice.

Kako nas je obavijestio Željko Tandara čelnik eko udruge Ričice polumaraton bi se organizirao 23.lipnja sa startom ispred crkve svetoga Franje u Imotskom zatim  pored Modrog i Crvenog jezera prema Bušanjama pored crkve Srca Marijina i onda uz Zeleno jezero na cilj kod crkve svetoga Ivana u Ričicama.

-Čekamo i odgovor naše županije kao pokrovitelja,prati nas turistička zajednica Imota,naša općina,a naziru se tu i još neki sponzori.Cilj nam je osim obilježavanja blagdana našega zaštitnika promovirati i ljepote ovoga dijela Imotske krajine,izjavio nam je Željko Tandara.

SONY DSC
Print Friendly, PDF & Email

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com