Imoćani se priključili manifestaciji “Hrvatska volontira”

Manifestacija Hrvatska volontira,akcija koja se održava u cijeloj Hrvatskoj,danas je na najljepši način prezentirana i u Imotskom.U organizaciji udruge Kum iz Prološca i Centra za održivi razvoj,te u suradnji sa učenicima i nastavnicima naše gimnazije Dr.Mate Ujević ,učenici su pekli uštipke i palačinke te ih prodavali a novac prikupljen od toga dijeli su učenicima slabijeg imovnog stanja.Učenicima su pomaglale i njihove profesorice Gaby Škeva i Gordana Šabić uz organizaciju prof.Antonele Rebić.
Već sutra će naši učenici u projektu Hrvatska volontira i Volontiram -činim svoj svijet boljim ići će u Split kako bi se pridružili i ostalim učenicima volonterima iz naše županije.

Print Friendly, PDF & Email

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com