4
1545

Najveća imotska jelka

Istina nije prirodna,ali je svakako najveća u Imotskom.Visoka čak 12,5 metara i nalazi se u imotskoj osnovnoj školi Josip Vergilije Perić.Riječ je o Božićnom i Novogodišnjem ukrasu,nalik jelki rukotvorini vrijednih učenika kreatora i aranžera ,koji rade u izvanškolskim aktivnastima.
-Sama unutaranja konfiguracija naše škole idealan je prostor za realizaciju mnogih lijepih zamisli naših učenika koji imaju nevjerojatnog smisla za lijepo.Tako smo se odlučili da od prozirnog platna i srebrnih zvjedica od papira napravimo blagdansku jelku.Visoka je ravnih 12,5 metara i pokriva sve katove naše škole.Ovim putem i zahvala našem kućnom majstoru Anti Diviću koji nam je puno pomogao u realizaciji naše zamisli.Zaista se ponosimo da nam je naša jelka najviša u gradu,riječi su začetnice ove ideje i voditeljice izvanškolskih aktivnosti prof.Ivane Petričević.

Print Friendly, PDF & Email

Prikaži komentare

Još nema komentara

Komentiraj

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com