Izvještajno-izborna skupština imotskih umirovljenika

Članovi Matice umirovljenika Imotske krajine održali su danas svoju izvještajno izbornu skupštinu.Obrazložen je i od strane članova prihvaćen izvještaj o dosadašnjem radu,kao i program rada za iduće razdoblje.Kako je Matica umirovljenika Imotske krajine do sada bila izuzetno aktivna,što potvrđuje i njihov angažman u organizaciji mnogih odlazaka naših umirovljenika na druženja i skupove umirovljenika naše županije,a i šire,pa odlazak u Fojnicu u tamošnji rehabitalijski centar i niz drugih aktivnost,novi plan rada također je vrlo ambiciozan.Umirovljenici Imotske krajine namjeravaju osnovati svoj pjevački zbor,sudjelovati na sportskim igrama umirovljenika,tražiti pogodnosti rehabilitacijskih tretmana,te svakako i početak najvećeg projekta,a to je izgradnja doma za umirovljenike u Imotskom.Svjesni da to ne mogu sami,odlučili su putem grada Imotskog,naše županije i resornih ministarstava ,tražiti riješenja.U izbornom dijelu skupštine,umjesto dosadašnjeg vrlo uspješnog predsjednika Nedjeljka Babića jednoglasnom odlukom skupštinara za novog predsjednika njihove udruge izabrana je prof.Mara Pezo.Izabrani su i potpredsjednik Matice,te devet članova Izvršnog odbora,kao i Časni sud.
Zanimljivo je i spomena da su naši umirovljenici još uvijek vrlo živahni kada su u pitanju dijalozi kao i oštre diskusije,što potvrđuje i nekoliko iskrica na samoj skupštini ,što je svakako dobro za potpunu transparentnost udruge.Pljeskom je popraćena i izjava dogradonačelnika grada Milana Zdilara koji je umirovljenicima najavio i skoru isplatu Božičnice.

Print Friendly, PDF & Email

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com