Lijepe statistike NK Imotskog

Nogometni savez naše županije objelodanio je neke zanimljive statističke podatke klubova Četvrte lige.U toj ligi natječu se i tri naša kluba,NK Mračaj, NK Mladost i NK Imotski.Tako je NK Imotski u prosjeku najmlađa momčad lige.Prosjek godina 21,9.Potom igrače NK Imotskog kod kuće je gledalo i najviše gledatelja od svih klubova ,točno 1850.Imoćani imaju i najboljeg strijelca lige Maria Šimića sa 16 postignutih zgoditaka.I ono zašto Imoćanima treba skinuti kapu jeste podaci o disciplini igrača.Samo 17 žutih kartona,niti jedno isključenje i niti jedna novčana kazna.
-Raduju me ovi podaci koje sam i znao jer vodim svu statistiku.Ušli smo u natjecanje s ne baš puno optimizma mnogih,no radom,urednošću,disciplinom postigli smo mnogo.No, to je tek početak,o ovoj momčadi još će se ćuti mnogo lijepih stvari,riječi su stratega NK Imotski Ante Knezovića Zube.
Usporedbe radi NK Mladost i NK Mračaj imaju ovakve rezultate.Prosjek godina starosti Proložana 25 ,a Mračaj 25,2, kao najstarija momčad lige,potom Mladost 19 žutih kartona i niti jedno isključenje i bez kazne,Mračaj 32 žuta i četiri crvena,bez novčane kazne.NK Mladost promatralo je u Prološcu 1720,a Mračaj u Runovićima 1520 gledatelja.

Print Friendly, PDF & Email

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com