5 učenika OŠ “Josip Vergilij Perić” pozvano na Županijsko natjecanje iz matematike

Iz Osnovne škole “Josip Vergilij Perić” dobili smo priopćenje vezano uz rezultate učenika na natjecanjima. Prenosimo ga u cijelosti:

“Nakon Školskog natjecanja iz matematike održanog 27. siječnja 2020. god., a na kojem je sudjelovalo ukupno 14 učenika iz 4., 5., 6. i 8. razreda naše Škole, rezultati su poslani Županijskom povjerenstvu koje nas je obavijestilo da je čak 5 naših učenika pozvano za sudjelovanje na Županijskom natjecanju iz matematike koje će se održati 4. ožujka 2020. godine u OŠ Split 3 u Splitu. Na Županijsko natjecanje plasirali su se sljedeći naši učenici: Božena Kilić, 4.a razred (mentorica: Ivana Marijanović); Mia Gadžo, 5.c razred (mentorica: Katica Govorko); Toni Ajduk, 8.b razred (mentorica: Katica Govorko); Marta Kukavica, 8.a razred (mentorica: Katica Govorko) i Stipe Kujundžić, 8.a razred (mentorica: Katica Govorko). Čestitamo našim učenicima i njihovim mentoricama na ovim sjajnim rezultatima koji su izvrsna promocija za njih same, kao i potvrda kvalitete rada naše Škole, a ujedno na ponos njihovim roditeljima, našoj Školi, kao i Gradu Imotskom!“ – priopćili su nam iz OŠ „Josip Vergilij Perić.

Print Friendly, PDF & Email

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com