Još jedno priznanje imotskoj Glazbenoj školi

Nedavno održano 58.Državno natjecanje učenika i studenata glazbe i plesa -regija Jug u Imotskom pod pokroviteljstvom Ministarstva znanosti i obrazovanja, a u organizaciji naše glazbene škole dr.fra. Ivan Glibotić,osim čak 14 nagrada učenicima naše škole,donijelo je i još jednu nagradu.Naime,stručno povjerenstvo koje ocjenjuje i nastupe zborova glazbenih škola donijelo je odluku da se Dječji zbor naše glazbene škole pod vodstvom prof. Vanje Domazet proglasi najboljim na natjecanju.Time su naši đaci stekli pravo nastupa na Državnom natjecanju koje će se krajem ovoga mjeseca održati u Zagrebu.Znači,na natjecanju u Imotskom naši učenici osvojili su čak deset prvih i pet drugih nagrada.

Print Friendly, PDF & Email

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com