Županijska nagrada Nedjeljku Babiću-Gangsteru

Na  svečanoj sjednici Županijske skupštine a u prigodi Dana Splitsko-dalmatinske županije i blagdana svetoga Jeronima  zaštitnika naše županije,koja će se upriličiti u srijedu 30 rujna  u Hrvatskom narodnom kazalištu u Splitu,biti će uručene i ovogodišnje Nagrada naše županije.

Jedan od laureata je i Nedjeljko Babić Gangster bračni posrednik iz Runovića.Ujedno je i jedini Imoćanin koji ove godine dobiva tu nagradu.

U obrazloženju , na službenim stranicama županije stoji,kako Nedjeljko Babić Gangster dobiva nagradu “zbog iznimnog doprinosa u spajanju brakova u bračne zajednice.”Čestitke Nedjeljku Babići Gangsteru,koji je nakon niza međunarodnih  nagrada za poznati dokumentarac “Gangster te voli”,te nedavnog priznanja svoje Općine Runović,dobio i Županijsku nagradu.

Print Friendly, PDF & Email

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com