DCIM100MEDIADJI_0090.JPG

Raspored završne večeri Lovačkog malonogometnog turnira Proložac 2021.

Dragi lovci, donosimo Vam rezultate polufinalene večeri Lovačkog malonogometnog turnira Proložac 2021.
U prvoj utakmici sastale su se susjedne ekipe iz Hercegovine ekipa KU Prijatelji Čitluk iz donjeg Ograđenika i ekipa Dream Team iz donjeg Ograđenika, ekipa Dream Team lakse od očekivanoga dolazi do visoke pobjede od 11-2, posebno raspoložen bio je igrac Dream Teama Marko Džida s postignutih 6 golova i popeo se vrh ljestvice strijelaca s poatignutih 12 pogodaka.

U drugoj utakmici sastali se se domaćini L. U. ” RIČINA Sekcija” PODI” i ekipa Trap Imotski, u utakmici dostojnoj finala, ekipa Trap Imotski dominira prvo poluvrijeme i na odmor odlaze s dva gola prednosti.U nastavku susreta više od igre imali su domaćini Sekcija “PODI”, posebno u završnici utakmice, kada u 3 minute postižu 3 gola i rješavaju pitanje pobjednika.Na kraju rezultat 4-2 za domaćine.

Raspored završne večeri
20h utakmica za 3. Mjesto KU Prijatelji Čitluk – Trap Imotski
21h revijalna utakmica U-13 NK Mladost Proložac – Nk Vinjani
22h Veliko Finale L. U. RIČINA Sekcija “PODI” – Dream Team

Nakon finalne utakmice bit će dodjela nagrada najboljim momčadima i pojedincima.
Nakon toga izvlačenje dobitnika tombole a organizatori Sekcija “PODI” je pripremila preko 80 nagrada.
Tombola se može kupovati tijekom cijele večeri cijena jedne tombole 10kn.