Pokrenuta inicijativa čišćenja Prološkog blata

“Pozdravljamo inicijativu naših članova društva i svih ljubitelja čiste prirode da se organiziraju akcije čišćenja okružja Prološkog blata i jezera u Ričicama. Te akcije realizirat ćemo odmah po završetku  natjecanja naših članova  u lovu na šarana kojega kanimo organizirati krajem ovoga mjeseca,” bio je odgovor Željka Tomasa, jednog od čelnih ljudi ŠRD “Šaran” na naše pitanje kada će se organizirano očistiti  prostori na kojima ima podosta plastičnih vrećica koje završavaju u vodi jezera (limenki kukuruza šećerca i drugog otpada). Ribiči su uputili apel svim onima koji na neki način koriste resurse ova dva jezera da se primjerenije odnose prema zaštiti prirode i ne bacaju otpad.

Print Friendly, PDF & Email

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com