Utemeljena još jedna braniteljska udruga “Tigar 90/91”

U Imotskoj krajini utemeljena je još jedna braniteljska udruga. Naime pripadnici legendarnih Tigrova, Jedinice za posebne  zadatke MUP-RH na nivou naše županije i same Imotske krajine od sada imaju svoju udrugu.

“Cilj naše udruge čiji su bojovnici bili na prvoj akciji Domovinskog rata na Plitvicama, kada je poginuo i prvi hrvatski branitelj, naš Josip Jović, a kasnije i tijekom cijelog Domovinskog rata na bojištima diljem Lijepe naše, je promicanje vrijednosti Domovinskog rata, suradnja sa drugim udrugama kao i isticanje  svih mogućnosti  boljega statusa branitelja. U tom smislu već početkom studenoga u Imotskom organiziramo zanimljivu tribinu i predavanje kako i na koji način iskoristiti fondove Europske unije u poboljšanje života i statusa naših branitelja,” riječi su Vjeke Dogana predsjednika Udruge Tigrovi 90/91.

Print Friendly, PDF & Email

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com