Pogledajte novi saziv Županijskog odbora Mladeži HDZ-a:

Marina Matković ostaje predsjednica Županijskog odbora Mladeži HDZ-a Splitsko-dalmatinske županije i u narednom mandatu. Odlučili su tako izaslanici na izborima koji su održani sinoć. “Prije svega zahvaljujem svima koji su prepoznali moj rad te mi dali svoju potporu i glas na unutarstranačkim izborima. Mladež HDZ-a ima jako važnu ulogu unutar same stranke, ali i unutar šire društvene zajednice, pa i novi mandat vidim kao veliki izazov, ali i veliku odgovornost”, izjavila je Matković te podsjetila na mjere i poteze koji su doveli do poboljšanja statusa mladih u hrvatskom društvu. “Naša Splitsko-dalmatinska županija provodi izuzetno kvalitetan i jedinstven projekt “Tu je tvoj dom”, koji mladim obiteljima pomaže u rješavanju stambenog pitanja, što je od izuzetne važnosti za nastavak njihova života u našoj županiji. Također, Županija zajedno s HŽ putničkim prijevozom provodi i projekt besplatnog željezničkog prijevoza za studente s područja naše županije. Moram istaknuti i da je Vlada napravila sjajnu poreznu reformu, kojom je mladim osobama omogućeno rasterećenje plaće, što je za cilj imalo povećanje plaća za mlade. Sve to je ono što podržavamo i mi u Mladeži i čime se ponosimo”, rekla je Matković.

Evo tko je izabran u novi saziv Županijskog odbora Mladeži HDZ-a:
Matko Baričević
Dražen Barić
Gordan Belas
Ivana Bošnjak
Ivan Buljević
Tea Caktaš
Dolores Carević
Marija Draganić
Ante Gabrić
Ivan Jagnjić
Hrvoje Janković
Ante Jeran
Marija Jurić
Luka Kapetanović
Laura Kavelj
Bruno Krolo
Ivan Ljubičić
Antonio Macan
Jure Madunić
Marko Mandarić
Josip Milić
Ivan Milošević
Marjan Nikolić
Filip Odrljin
Ante Palinić
Ante Perić
Milan Radomiljac
Ivan Stojić
Jelena Sučić
Antonija Tomičić
Ivan Vegar
Niko Vilogorac Gamulin
Mijo Zidar

Print Friendly, PDF & Email

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Ad
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com