Obrtničko-industrijska škola Imotski bogatija za jedan novi kamion

Prigodnim okupljanjem učenika Obrtničko-industrijske  škole  i njihovih nastavnika na parkiralištu  škole, danas je  učenicima iz odjeljenja “vozač” predan novi kamion za obuku. Dar je to Splitsko dalmatinske županije u okviru projekta pomoći strukovnim školama za osposobljavanje mladih vozača. Na svečanosti predaje kamiona  bio je i gradonačelnik Ivan Budalić, a vozila i učenike blagoslovio je imotski gvardijan fra Kristian Stipanović.

 “Iskrena zahvala našoj županiji za ovo vozilo koje će umnogome pomoći pri  obuci naših budućih profesionalnih vozača uz nadu da će nas i ubuduće pomagati, baš kao i naš grad Imotski,” riječi su ravnatelja škole prof. Nedjeljka Biočića.

Print Friendly, PDF & Email

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Ad
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com