Rudeš slavio u Zmijavcima i prekinuo pozitivan niz Croatie

Rudeš slavio u Zmijavcima i prekinuo pozitivan niz Croatie
Foto: Boško Ćosić/Radio Imotski

U 20. kolu SuperSport Prva NL NK Croatia Zmijavci je na domaćem terenu upisala poraz od NK Rudeš rezultatom 0:1. Susret je odigran na stadionu ŠRC Marijan Šuto u Zmijavcima.

Pitanje pobjednika odlučeno je u 33. minuti kada je Korać pogodio za vodstvo gostiju, što se na kraju pokazalo i kao odlučujući trenutak utakmice.

Domaćin je u nastavku pokušavao doći do izjednačenja, a najbolju priliku u završnici susreta zaustavio je raspoloženi vratar Rudeša Pavlešić, koji je sjajnom intervencijom sačuvao mrežu svoje momčadi.

Dramatična završnica dodatno je obilježena crvenim kartonom za domaćeg vratara Gudelja, koji je u samoj završnici susreta prekinuo kontranapad gostiju srušivši protivničkog igrača. Iako se činilo da je prvo došao do lopte, sudac je pokazao izravan crveni karton.

Zmijavčani tako nisu uspjeli doći do važnih bodova u borbi za bijeg s dna ljestvice. Rudeš je ovom pobjedom prekinuo pozitivan niz Croatije i zadržao priključak u borbi za sam vrh prvenstva, dok domaću momčad u nastavku sezone očekuje zahtjevna borba za ostanak.

Read more

Ne riskirajte kazne: Policija ovog vikenda pojačava nadzor prometa

Ne riskirajte kazne: Policija ovog vikenda pojačava nadzor prometa

Policijski službenici Policijske uprave splitsko-dalmatinske u danima nadolazećeg vikenda nastavljaju s pojačanim aktivnostima kontrole i nadzora cestovnog prometa na području cijele županije. U cilju preventivnog djelovanja, sprječavanja i sankcioniranja najtežih prometnih prekršaja, posebna pozornost bit će usmjerena na ponavljače, koji svojim ponašanjem i neodgovornim sudjelovanjem u prometu ugrožavaju sebe