Transfer na Gospinom docu: Imao ponude iz višeg ranga, izabrao je Imotski
Nogometni klub Imotski započeo je s formiranjem momčadi za novu sezonu u Trećoj NL Jug, a iz kluba je stigla i vijest o prvom pojačanju. Nakon zahtjevne i uspješne sezone, koja je završila ostvarenjem željenog cilja, u klubu nema puno vremena za odmor. Uprava i stručni stožer već intenzivno rade na slaganju igračkog kadra za nadolazeće prvenstvo. Prvo novo ime u svlačionici Imotskog je Mate Puljiz, talentirani 20-godišnji vezni igrač koji će u novoj sezoni nositi plavo-bijeli dres. Kako ističu iz kluba, unatoč ponudama klubova iz višeg ranga natjecanja, Puljiz je odlučio ostati u Imotskoj krajini te svoju karijeru nastaviti u redovima Imotskog. Mate je prve nogometne korake napravio u NK Mračaj, a tijekom dosadašnje karijere nastupao je i za NK Croatia te NK Kamen. Iz NK Imotski poželjeli su svom novom igraču dobrodošlicu i puno uspjeha u nadolazećoj sezoni. „Mate, dobro nam došao i želimo ti puno uspjeha u našem dresu!“, poručili su iz kluba.
