ZAGVOZD Pas ugrizom djetetu nanio tešku ozljedu

ZAGVOZD Pas ugrizom djetetu nanio tešku ozljedu

U četvrtak, 23. listopada 2025. godine oko 17:45 sati u mjestu Zagvozd, na prostoru dječjeg igrališta, dijete starosti pet godina nalazilo se s majkom dok se u njihovoj blizini nalazio pas koji je dijete ugrizao za nogu.

Dijete je odmah prevezeno u bolnicu, gdje mu je pružena liječnička pomoć. Ozljeda koju je zadobio okarakterizirana je kao teška i dijete je zadržano na liječenju.

Policijski službenici provode kriminalističko istraživanje vezano uz kazneno djelo Dovođenje u opasnost života i imovine općeopasnom radnjom ili sredstvom.

Također, o događaju je obaviještena veterinarska inspekcija radi provođenja postupka iz njihove nadležnosti.

Read more

Učenice osnovnih škola Zmijavci i Krivodol prve i druge, učenici imotske Tehničke škole treći na županijskom prvenstvu u krosu

Učenice osnovnih škola Zmijavci i Krivodol prve i druge, učenici imotske Tehničke škole treći na županijskom prvenstvu u krosu

U organizaciji Županijskog saveza školskog sporta splitsko dalmatinske županije na Parku mladeži u Splitu održano je natjecanje u krosu. Na bacalištu pokraj stadiona trčali su srednjoškolci u dvije kategorije, te osnovci u četiri kategorije. Ukupno 356 učenika srednjoškolaca i osnovaca provelo je jutro na natjecanju koje najboljima jamči odlazak na

By Radio Imotski